Richard Kiel

Richard Dawson Kiel

7,6
2 177 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Richard Kiel

robcie jak to zwykle bywa.po prostu... a prawda jest taka ze aktorem byl przecietnym i zasluguje maksymalnie na 4/10

fejsbukowy1994

prawda. Jednak aktorów docenia się często przez pryzmat nostalgii. Ludzie pamiętają Kiela z roli Jaws. Lubią tą postać ponieważ kojarzą ją ze starymi filmami Bonda, no i przez to że był to zabawny wróg naszego agenta.

fejsbukowy1994

A co w tym złego?

gdfhj

Co zlego? bo chore to? najwiecej wpisow jest po smierci a nie za zycia? bo jakie dziwczne swieczki z kropek i kresek...

Lipiniorz25

Naucz się pisać, trzeba mieć zaparcie, żeby zrozumieć co napisałeś.

To nie jest chore, to jest zwyczajna sympatia, tylko, że facet dopiero co zmarł. Wcześniej nie zawraca się sobie głowy pamiętając wszystkich aktorów, których się zapamiętało czy polubiło. A facet, co by nie mówić, jest charakterystyczny, pamiętam go z bonda, farciarza gilmore'a, wyścigu armatniej kuli, czy transamerican express. Warto uczcić jego pamięć, choćby wpisem, bo jak można inaczej? Postawić mu znicz? Ok, gdzie? W hollywood? Przyjść na jego pogrzeb? Fajnie, tylko cholernie daleko, a ja wcale nie muszę mieć czasu. Po prostu zwykły gest, zwykłe "pamiętamy". Jak można to krytykować?

gdfhj

Trzeba umiec czytac i wyłapywac ironie a ze pominąłem jedną literke "a" i robisz z tego tragedie to juz twoj problem

Dziwie sie ze nie potrafisz prostych rzeczy zrozumiec.Moze to z racji twojego młodego wieku wiec pozwol ze ci wytlumacze...
Jest aktor.Praktycznie zero komentarzy na jego temat.Umiera i nagle pojawia sie x wpisow i przesciganie kto pierwszy powiadomi,postawi "swieczke" itd...
Dalej nie pojmujesz...?

Lipiniorz25

────────────────────▓██▓██░─────────────
────────────────░███████░░███░──────────
──────────────█████████▒──█████─────────
─────────▓█▓███░──────░▒▓█─▒████────────
──────▓███─██────────────▓███████───────
─────████▓██──────────────░███████──────
────▓█──░░██────────────────██▓██████▓▒─
────█▒─────░────────────────████████████
────█░───────────────────────▓██▓███████
────█░───────────────────────────░██████
────█────░───────────────────────▒█████▒
────█────██▓▓────────────────────██▓███─
───▒█────▓█─▒█──████▓─▒░─────────██████─
───██────██─░█░──░█▓──▒▓█▓█─────▒██████─
───▓▓────▓█▓▓───░▒█▓──░██─▒█───▓▓█▓░███─
───█▓───░████───░▓█───░▓█─▒█───▒██──██▒─
───█───░─██░█░▒─░██───░████─────██─█▓█░─
───█─────██─▓▓░▒▓██▓█──█▓▒──────████▓█──
──██───────────────░▒▒▒█▓▒▒─────██████──
──▓▒─────────────────────░──────██████──
──█▒────────────────────────────█████▓──
──█────────────────────────────▓█████░──
──█────────────────────────────███▒██───
──█────────────────────────────██████───
──█▓─▒─────────────────────────██████───
─░███░─────────────────────────██████───
─██─█───────────────────────░▒▒█████▓───
─█░──────────────────────────▒███▒██────
─█────────────────────────────██▓███────
─█──░─────────────────────────█▓▓███────
─▓─▒▓─────────────────────────█░████────
─█▒█░──▒─────────────────────░█░░██▓────
░▓▓▓──█▒─────────────────────▒█──██░────
░██▒─██░─────────────────────██──██░────
─██▒▓█▒──────────────────────█─▒███░────
─█████──────────────────────▒█▒█▓███░▒░─
██▒▒██▓█▓─░────────────────▒██░▒▓█▓██░░─
───────░█▓█▓██────░▒░▒░░░──███░█████▓▓▓─
─────────────██▓██▓▓▓▓▓▓██████████████──
─────────────────────────────▓███████───

fejsbukowy1994

Dokładnie. Typowa Polska mentalność. Zmarł, szkoda człowieka, ale aktorem nie był zbyt dobrym. Dopiero po śmierci "zasłużył" sobie na rozgłos i nowe grupy na FB.

fejsbukowy1994

gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda r.i.p. r.i.p.r.i.p.r.i.p.r.i.p.r.i.p.r.i.p.r.i.p.r.i.p.r.i.p.r.i.p.r.i.p.r.i.p.r.i.p.r. i.p.r.i.p.r.i.p.r.i.p.r.i.p.r.i.p.r.i.p.r.i.p.r.i.p.r.i.p.r.i.p.r.i.p.r.i.p.r.i. p.r.i.p.r.i.p.r.i.p.r.i.p.r.i.p.r.i.p.r.i.p.r.i.p.r.i.p.r.i.p.r.i.p.r.i.p.r.i.p. r.i.p.r.i.p.r.i.p.r.i.p.r.i.p.r.i.p.

colamusie

ja też właśnie dodałem i dałem 10/10 :)

fejsbukowy1994

Może i był przeciętny, ale stworzył jedną niezapomnianch postaci kina.

maciejerzy

Trzeba wziąć pod uwagę, że on nie był głównym czarnym charakterem w Szpieg który mnie kochał i Moonrakerze. Ilu ludzi "od czarnej roboty" z Bondów przeszło do historii tak jak Kiel? Zwykle ginęli gdzieś "po drodze" i nie przyciągali takiej uwagi (może poza karzełkiem Villechaize z Człowieka ze złotym pistoletem).

fejsbukowy1994

Dlaczego tak CI to przeszkadza? Nikt nie pisze nic zlego, obrazliwego, ani tez nie wychwala aktora pod niebo. Nie widze nic zlego w napisaniu posta w dniu jego smierci- kazdy go pamieta, kazdemu zapadl w pamiec, charakterystyczny aktor i tyle, ale wspomina sie bardzo milo (szczeolnie w scenie, gdy poznaje narzeczona ;-))
I jeszcze ponadczasowa rada- nikt Ci nie kaze tego czytac!

fejsbukowy1994

Ale w czym widzisz problem?
Wg ciebie tylko aktorzy z bardzo dobrym warsztatem zasługują na gest pamięci?
Czepiasz się na siłę rzeczy,które w swojej naturze nie są złe.Te wszystkie RIPy,czy gwiazdki-ot,ludzki odruch.Dla mnie to jest miłe ,i nie miałbym nic przeciwko ,aby i po mojej śmierci ludzie w internecie,wstawiali takie rzeczy.
Nie lubisz tego-nie wchodź tutaj, i nie patrz na to.Proste.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones