PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=805}

Tylko dla twoich oczu

For Your Eyes Only
7,1 31 141
ocen
7,1 10 1 31141
5,3 6
ocen krytyków
Tylko dla twoich oczu
powrót do forum filmu Tylko dla twoich oczu

Czy ja dobrze widzę? Na liście jest Blofeld, w tym filmie? Powinien nie żyć dawno temu. Jeśli dobrze pamiętam łysola na wózku próbującego zabić Bonda, to nie wierzę aby to był Blofeld?

ocenił(a) film na 10
Wookie_LG

To na pewno jest Blofeld. :) Świadczy o tym chociażby łysa głowa i ten jego słynny kot. Producenci niestety nie mogli wprost nazwać go Blofeldem, bo stracili prawa do tej postaci, więc zastosowali liczne aluzje.

Stranger

Ale jaki był w ogóle sens tego początkowego wątku? Wg mnie jest całkowicie zbędny.

pitusmetallica

dokładnie, bez sensu tak to zroblili

pitusmetallica

Zgadzam się, wątek nie ma najmniejszego sensu, poza tym jedyne co zrobili to ośmieszyli tą postać (która de facto była głową potężnej organizacji).

ocenił(a) film na 7
Guldurs

Po tym jak Blofeld bez powodu zyskał włosy oraz brytyjski akcent Charlesa Graya, a potem przebierał się za kobietę i ogólnie rzecz biorąc zachowywał jak ucieleśnienie campu (w "Diamenty są wieczne") niewiele jest w stanie zaszkodzić tej postaci ;) a ten wątek przynajmniej zamkną jego historię, która do tej pory była niedopowiedziana.

UNCLE_filmweb

W Diamentach są wieczne został świetne pokazany. WIDMO zajmowało się m in. zmianą twarzy. Poza tym był świetnym czarnym charakterem, o wiele lepszym niż jako jakiś łysol.

ocenił(a) film na 8
Stranger

Stracili prawa ?

użytkownik usunięty
Stranger

Czemu stracili do niego prawa?

Wookie_LG

to był blofeld ... a ja mysle ze chcieli pokazać zemste na nim za to ze zabil zone Bonda ... w koncu znajduje go przy jej grobie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones